Fabrika ve depolarda yükleme boşaltmanın yapıldığı yerlerde fabrika seviyesi ile kamyon kasasının seviyesini eşitlemek amacıyla kullanılan, üzerine forklift ile çıkılabilen rampalar ve yükleme- boşaltma yapılan alanı dış etkilerden korumaya, ısı kayıplarını önlemeye yarayan körüklerle oluşturulan sisteme yükleme sistemi denilmektedir. Bu sistemin bileşenleri olan rampa, körük ve seksiyonel kapı çözümleri GOXU markası ürün grubu içinde yer almakta olup tamamıyla birbiri ile uyumlu uygulanabilmektedir. Yükleme sistemi sayesinde;

Yükleme kolaylığı,
Isı ve enerji tasarrufu,
Hijyen,
Hızlı yükleme ve boşaltma gibi avantajlar kazanılmaktadır.

Yükleme rampası farklı ölçülerde olabilmekte, ± 31 cm aralığında çalışabilmektedir. Rampa inşaat sirasında veya sonradan hazırlanan bir çukura yerleştirilmektedir. Çukurun doğru ölçülerde hazırlanabilmesi için şirketimiz deneyimli personeli tarafından proje desteği verilmektedir. Bu destek satış öncesi olduğu gibi satış sonrası da devam etmekte teknik ekibimiz her türlü bilgi ihtiyacında yanınızda olmaktadır.

Yükleme körüğü; yüklemenin yapıldığı alan ile nakliye aracı arasında korunak oluşturarak bağlantı sağlamaktadır. Yükleme körüğü montajı son derece pratik olup gerekli tüm dökümanla birlikte müşterilerimize teslim edilmektedir.

Yaşadığımız ortam hız ve verimlilik gerektirir. Enerji kayıplarını önlemek ve en az çaba ile en iyi sonuçları kısa sürelerde almak önemlidir.